Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Dąbrówka Wielka, łódzkie

  • 1 399 900 zł
  • 214 m²
  • 6 541,59 zł/m²

Dom, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Dąbrówka Wielka, łódzkie

zaktualizowane:
22 kwietnia 2024

1 399 900 zł

214 m²

6 541,59 zł/m²

Dom, ul. Kasztanowa

Zaktualizowane: 22 kwietnia 2024

1 399 900 zł 214 m² 6 541,59 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 235 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2023

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 235 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2023

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 399 900 zł (6 541,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: marzec 2024
  • Charakterystyka domu 214 m² (160 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 3 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2023
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: aluminiowe
  • Działka: 1 235 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 32,63 kWh/m² na rok; końcową (EK): 51 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 64,33 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,01 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Idealny dom parterowy, położony przy granicy Rosanowa.

tel.

Dlaczego idealny?
Jest takie powiedzenie, że "pierwszy dom budujemy dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie".
A jeśli prowadzimy firmę budowlaną o wieloletniej tradycji, która cieszy się wysoką renomą na rynku i chcemy zbudować idealny dom dla siebie?
.
Tak, to właśnie jest ten dom.

PROJEKT:

Harmonia światła i przestrzeni. (...)

Kontakt

Agent

Andrzej Paluch

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości